Wydzia這we kol璠owanie

dodany: 23.12.2005 | autor: Gosia Bia貫k, Agata Wypior

Dnia 15 listopada 2005 roku AssoSosno Ko這 Naukowe Romanist闚 zorganizowa這 mi璠zywydzia這we kol璠owanie przy choince w hollu wydzia逝 filologii zachodniej. W czasie tego kol璠owania odby這 si mi璠zynarodowe piewanie, przy dwi瘯ach gitary, Cichej Nocy. Mielimy okazj us造sze t najpopularniejsz kol璠 w j瞛yku niemieckim, angielskim, francuskim, w這skim, hiszpa雟kim, s這we雟kim i na koniec ju wszyscy razem piewalimy j po polsku. Pniej ka盥a z grup zaprezentowa豉 najs造nniejsz kol璠 ze swego kraju. 畝逝jemy, 瞠 z naszego wydzia逝 - slawistycznego, jedynie grupa s這wenistek z pierwszego roku wzi窸a udzia w tym wsp鏊nym kol璠owaniu, ale dziewczyny wypad造 bardzo dobrze i do tego kol璠y s這we雟kie by造 najbardziej egzotyczne w gronie tych wszystkich popularnych kraj闚 i zrobi造 prawdziw furor! Na sam koniec popiewalimy wszyscy razem nasze polskie kol璠y.

Wszyscy dobrze si bawilimy. Organizuj鉍y to przedsi瞝zi璚ie stworzyli lun, a zarazem rodzinn atmosfer. Po zako鎍zeniu kol璠owania, AssoSosno zorganizowa這 wigili francusk, na kt鏎ej mo積a by這 podzieli si op豉tkiem, zn闚 wsp鏊nie popiewa kol璠y i zasmakowa r騜nych wi靖ecznych ciast i ciasteczek (niestety na t Wigili nie dotar造my, wi璚 trudno nam cokolwiek wi璚ej napisa na ten temat).

Na stronie AssoSosno (www.assososno.prv.pl) , w dziale Galeria, mo積a zobaczy kilka zdj耩 z tej imprezy.