Koncert zespo逝 Natanael, czyli dr Konrad W這darz gra i piewa

dodany: 08.12.2003 | autor: Aleksandra Kozub

21-go listopada bie蕨cego roku w sosnowieckim klubie U Desmonta Dekerta wyst雷i豉 cz瘰tochowska formacja Natanael, kt鏎ej styl okrelany jest przez samych jej cz這nk闚 jako rock reggae. Niezaprzeczalnym frontmanem, a tak瞠 wokalist zespo逝 jest, znany l零kim slawistom, dr Konrad W這darz, kt鏎y tym razem da si pozna z nieco innej, bo muzycznej strony.

Po eleganckim spnieniu, (jak przysta這 na dobry zesp馧), spowodowanym utrudnieniami na trasie Warszawa Katowice, ju w okolicach godziny 20.00 (planowo start przewidziany by na godzin 19.00) panowie z Natanaela, ku radoci zgromadzonej w klubie gawiedzi, rozpocz瘭i koncert.

Dr Konrad W這darz nie musia zbytnio si przem璚za zapraszaj鉍 publiczno do wsp鏊nej zabawy, gdy by豉 ona niezwykle ch皻na do wsp馧pracy. Ju po paru taktach pierwszego utworu miejsca pod scen zape軟i造 si ta鎍z鉍ymi, lub, jak kto woli, podryguj鉍ymi w takt muzyki, ludmi. Publiczno by豉 wyranie zachwycona tw鏎czoci muzyk闚 z Natanaela, czego najwyraniejszym dowodem by czterokrotny bis zespo逝. Po pewnym jednak czasie publika spasowa豉 i pozwoli豉 kapeli zej ze sceny. Muzycy dali z siebie wszystko, wi璚 nic dziwnego, 瞠 byli ju nieco zm璚zeni, myl jednak, 瞠 tak瞠 i szczliwi - w ko鎍u cztery bisy i rozentuzjazmowana publiczno o czym wiadcz.

Po koncercie mo積a by這 kupi singiel zespo逝, zawieraj鉍y trzy ca趾iem niez貫 kawa趾i (gor鉍o polecam). Pozostaje nam teraz czeka na now p造t Natanaela i kolejny koncert, mo瞠 tym razem specjalnie dla student闚 i pracownik闚 slawistyki?

Nale篡 tak瞠 wspomnie, 瞠 na koncercie pojawi豉 si pewna grupka student闚 i lektor闚 z rodzimego wydzia逝 dr. Konrada W這darza. Z rozm闚 po koncercie, z tymi pierwszymi, wynika這, 瞠 tak瞠 wietnie si bawili. Ze swojej strony 篡czymy Natanaelowi kolejnych sukces闚.

Wszystkich zainteresowanych lub po prostu ciekawskich zapraszam na oficjaln stron zespo逝 www.natanael.prv.pl, niestety wci嘀 w budowie, ale adres na pewno warto zapami皻a.